Fernandes Bottling Blog

wedstrijdprogramma Coca-Cola Olympics Fernandes Bottling Company 2016

Programma Coca-Cola Olympics 2016

Wil je de sporters komen aanvuren tijdens de aankomende Coca-Cola Olympics? Hier vind je het volledige wedstrijdschema.


Wedstrijdprogramma Coca-Cola Olympics 2016

Deelnemende scholen: Dennertschool, Graaf von Zinsendorfschool, Schutzschool

Fernandes Group Voetbalteams:


POULE A

1.    EL CLASSICO

2.    FERNANDES GOWTU

3.    FERN. AGENTUREN RHYTHM BOYS

4.    PRO MANN 1

POULE B

5.    BAKKERIJ ALL STAR

6.    NACIO

7.    ALTIJD LAI

8.    PRO MANN 2


ATLETIEK

DATUM TIJD VELD WEDSTRIJD
ZA. 6 AUG 11:00u AK Stadion 60m dames U14
AK Stadion Verspringen dames 17&u
11:30u AK Stadion 60m series heren U14
12:00u AK Stadion Verspr dames U14
13:00u AK Stadion 200m series v/m U14-17&U
ZO. 7 AUG 10:00u AK Stadion 80m series v/m U14-17&U
10:00u AK Stadion Kogelstoten v/m U14-17&U
10:30u AK Stadion 100m series U14-17&U
11:00u AK Stadion Verspringen heren U14-17&U
11:30u AK Stadion 400M series v/m U14-17&U
MA. 8 AUG 13:00u AK Stadion FINALE 60m v/m U14
13:10u AK Stadion FINALE 60m v/m 17&U
13:20u AK Stadion FINALE 80m v/m U14/17&U
13:30u AK Stadion FINALE 400m v/m U14/17&U
13:45u AK Stadion FINALE 200m v/m U14/17&U
14:00u AK Stadion FINALE 100M v/m U14/17&U
14:15u AK Stadion Estafette 5x80m v/m U14/17&U

 

BASKETBAL

DATUM TIJD VELD WEDSTRIJD
ZA. 6 AUG 12:00u Telesur Sportcomplex A – B
C – F
12:40 Telesur Sportcomplex D – E
F – A
13:10 Telesur Sportcomplex C – D
B – E
ZO. 7 AUG 10:00 Telesur Sportcomplex A – E
D – F
11:20 Telesur Sportcomplex B – C
F – B
12:00 Telesur Sportcomplex A – D
C – E
12:40 Telesur Sportcomplex E – F
A – C
13:10 Telesur Sportcomplex D – B
MA. 8 AUG 10:00u Telesur Sportcomplex WIN 2 – WIN 1
WIN 3 – WIN 4
10:50u Telesur Sportcomplex WIN 4 – WIN 2
WIN 1 – WIN 3
11:40u Telesur Sportcomplex WIN 4 – WIN 1
WIN 2 – WIN 3
12:20u Telesur Sportcomplex LKR 1 – Verl. KWART FIN 1
13:00u Telesur Sportcomplex LKR 2 – Verl. KWART FIN 2
WIN 1 – WIN 2
ZO. 9 AUG 10:00u Telesur Sportcomplex FINALE Fernandes Group1 vs Fernandes Group 2

 

SLAGBAL

DATUM TIJD VELD WEDSTRIJD
ZA. 6 AUG 10:00u AK Stadion Graaf A – Dennert A
11:00u AK Stadion Schutz B – Dennert B
13:00u AK Stadion Graaf B – Schutz B
ZO. 7 AUG 10:00u AK Stadion Graaf B – Dennert B
Schutz A – Graaf A
Graaf B – Schutz B
MA. 8 AUG 12:00u AK Stadion 1e pl Poule A – 2e poule B
1e pl Poule B – 2e poule A
RUSTTIJD 60 minuten
14:00u AK Stadion 3e – 4e plaats
15:00u AK Stadion Finale

 

TAFELTENNIS

DATUM TIJD VELD WEDSTRIJD
ZA. 6 AUG 11:00 Telesur Sportcomplex Graaf A – Dennert A
Schutz B – Dennert B
Graaf A – Schutz A
Schutz B – Graaf B
Dennert A – Schutz A
Graaf B – Schutz B
ZO. 7 AUG 10:00 Telesur Sportcomplex Nr. 1 poule A – Nr. 2 Poule B
Nr. 2 Poule A – Nr. 1 Poule B
13:00 Telesur Sportcomplex 3e – 4e Plaats
Finale

 

VOETBAL

DATUM TIJD VELD WEDSTRIJD
ZA. 6 AUG 11:00u AK Stadion El Classico – Fernandes Gowtu
Bakkerij All Star – Nacio
Dennert A – Graaf A
Rhythm boys – Pro Mann1
Altijd Lai – Pro Mann2
Graaf B – Schutz B
El Classico – Rhythm boys
Bakkerij All Star – Altijd Lai
Graaf A – Schutz A
El Classico – Pro Mann1
Bakkerij All Star – Pro Mann2
Dennert B – Graaf B
Fernandes Gowtu – Rhythm boys
Nacio – Altijd Lai
Graaf A – Schutz A
Fernandes Gowtu – Pro Mann1
Nacio – Pro Mann2
Dennert B Schutz B
ZO. 7 AUG 10:00u AK Stadion Scholen Nr1 poule A – Nr2 Poule B
Scholen Nr2 Poule A – Nr1 Poule B
MA. 8 AUG 10:00u AK Stadion 3e – 4e Plaats
FINALE scholen
DI. 9 AUG 10:00u AK Stadion Fernandes Group Nr1 Poule A – Nr2 Poule B
Fernandes Group Nr2 Poule A – Nr1 Poule B
Fernandes Group 3e – 4e Plaats
FINALE  Fernandes Group

 

BEACHVOLLEYBAL

DATUM TIJD VELD WEDSTRIJD
ZA. 6 AUG 11:00u Telesur Sportcomplex Dennert 1 – Graaf 1
12:15u Telesur Sportcomplex Dennert 2 – Schutz 2
13:30u Telesur Sportcomplex Graaf 1 – Schutz 1
ZO. 7 AUG 10:00u Telesur Sportcomplex Dennert 2 – Graaf 2
11:15u Telesur Sportcomplex Dennert 1 – Schutz 1
12:30u Telesur Sportcomplex Graaf 2 – Schutz 2
MA. 8 AUG 10:00u Telesur Sportcomplex FINALE scholen
DI. 9 AUG 10:00u Telesur Sportcomplex FINALE  Fernandes Group 1 vs Fernandes Group 2

 

Voor de laatste updates, volg het event op Facebook: Coca-Cola Olympics 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *